Media społecznościowe są obecnie potężnymi narzędziami w kreacji wizerunku. Spójne komunikaty, charakterystyczny język brandu oraz estetyczny i spójny feed to podstawa sukcesu. Pomożemy Ci go osiągnąć!

Social media marketing to zintegrowane, często wielokanałowe działania. Z jednej strony są one ukierunkowane na systematyczne budowanie zasięgu i audytorium, z drugiej – na budowę ludzkiej, przyjaznej twarzy marek, dla których pracujemy. Działania mogą skupiać się również na informowaniu o nowych produktach czy ofercie, generowaniu ruchu na stronie internetowej. Do każdej marki dobierzemy odpowiednie kanały społecznościowe, z czego najczęściej wybierane to Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, TikTok, Pinterest.

Działania, które zaliczają się do marketingu mediów społecznościowych są obszerne jednak najważniejsze z nich to m.in. prowadzenie komunikacji w social mediach, a w tym tworzenie strategii, contentu oraz budowanie zaangażowania klientów, współprace influencerskie, kampanie performance marketingowe, ale również regularny monitoring opinii odbiorców. Aby zapewnić Twojej marce najlepszą jakość i zasięg przekazywanych informacji, budowanie bliskich relacji z klientami oraz docieranie do nowych potencjalnych odbiorców, zaufaj naszemu doświadczeniu i stwórz z nami pierwszorzędne miejsce do komunikacji z Twoją firmą. 

Korzyści:

profesjonalna komunikacja z klientami

zwiększenie zaufania do marki

tworzenie potrzeb zakupowych

szybkie i jakościowe rozprzestrzenianie informacji o marce

pozyskiwanie nowych potencjalnych odbiorców

Przykładowe działania:

zarządzanie profilem marki w mediach społecznościowych m.in. Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Pinterest, TikTok

monitoring opinii i interakcji odbiorców

kampanie reklamowe

kreatywne sposoby zaangażowania klientów.